ga('require', 'ec');
Blog
 • Cevaheer.com Sektöre Hızlı Giriş Yaptı
  Yayınlayan: Cevaheer | 13 Aralık 2016

  Kuyumculara özel online pırlanta borsası 750 üyesiyle sektörde büyümeye devam ediyor. Kuyumculuk sektörünün büyük eksikliğini hissettiği, kuyumcuların taş alım satımını gerçekleştirdiği platform kısa sürede 750’ye ulaşan üye sayısıyla alım satım hacmini de artırdı.

  Platform, üyelerine daha geniş bir yelpazede hizmet verebilmek için Türkiye’nin en büyük pırlanta tedarikçilerini de bünyesine katmaya devam ediyor. Tedarikçi adedinin artmasıyla birlikte de cevaheer.com ’da yer alan ürün adet ve çeşitliliği de her geçen gün artmakta. Bu da Cevaheer üyelerine aradıkları ürüne çok hızlı bir şekilde ulaşma imkânı sağlıyor.

  Üyelerine, bünyesinde bulunan tedarikçilerin 3600’dan fazla pırlanta stoğunu canlı olarak görme imkânı sağlayan Cevaheer’de stoklar anlık olarak güncelleniyor. Böylece www.cevaheer.com üzerinde gördüğünüz bir pırlantanın stokta olmama gibi bir ihtimali de ortadan kalkmış oluyor.

  Bunun yanında haftanın belirli günlerinde kuyumculara özel indirimli kampanyalar yapan Cevaheer.com üyelerinin hiçbir yerde bulamayacakları fiyatlara bu kampanyalarla ulaşmalarını sağlıyor. Son haftalarda yaptığı 2 günlük kısa süreli indirim kampanyalarını artıran cevaheer.com, ekonomik dalgalanmaların yaşandığı bu günlerde sektöre biraz da olsa hareketlilik getirmeyi başarmış durumda. Cevaheer’in indirimli kampanyalarından haberdar olmak isteyenler www.cevaheer.com üzerinden ana sayfada karşılarına çıkacak olan bülten kayıt formlarına kayıt olarak bildirimleri almaya başlayabilirler. Ayrıcawww.cevaheer.com/registration sayfasından  Cevaheer’e üye olarak otomatik olarak cevaheer.com ‘dan haberlere ulaşabilir.

  cevaheer.com pırlantanın geleceği…

  kuyumcularaözel, onlinepırlanta, toptanpırlanta,onlinepırlantaborsası

  Yorumlar
  • data
   data
  Yorum Alanı
En Son Yayınlar
X Kapat
X Kapat
X Kapat
X Kapat