ga('require', 'ec');
Blog
 • CEVAHEER ISTANBUL MÜCEVHERAT FUARINDA!
  Yayınlayan: Cevaheer | 13 Mart 2017

  Cevaheer İstanbul Mücevherat Fuarında!

   

  Türkiye’de pırlanta tedarikçileri ile kuyumcuları bir araya getiren pırlanta ortak pazarı www.cevaheer.com, 16-19 Mart 2017 tarihleri arasında yapılacak olan 44.İstanbul Uluslararası Mücevherat, Saat ve Malzemeleri Fuarı’nda yerini alıyor.

  Bölgenin en prestijli uluslararası mücevher fuarı olarak gösterilen organizasyon, Doğu Avrupa´dan Yakın Asya´ya, Rusya´dan Ortadoğu´ya Kuzey Afrika´dan Türki Cumhuriyetlere kadar dünya çapındaki en önemli alıcılarla tanışma ve iş birliği imkânı sağlıyor.

  Fuarda Bir Teknoloji Firması

   

  Kurulduğu günden bugüne mücevherat sektörüne yönelik teknolojik çözümlemeler üretmeyi misyon edinen Cevaheer.com, Türkiye’de pırlanta ticaretinin içindeki her işletmeye ulaşmayı hedefliyor. Kuyumcuların aradıkları bir pırlantaya saniyeler içinde ulaşabilecekleri online bir platform olan Cevaheer.com, hızı ve basit kullanımı ile dikkat çekiyor. Arama kriterlerini girdikten sonra soruşturulan pırlantalar çok kısa bir süre içerisinde listeler halinde önünüze geliyor. Gelen ürünler arasından ise beğendiğiniz ürün için direk ürün tedarikçisi ile iletişime geçerek ürünü satın alabiliyorsunuz. Cevaheer.com tedarikçi ile kuyumcu arasındaki alışverişe müdahil olmuyor ve komisyon istemiyor. Cevaheer.com’un geniş tedarikçi ağı sayesinde Türkiye’deki pırlanta stoğunun büyük bölümü sistemde kayıtlı bulunuyor. Geleneksel yöntemlerle saatlerce arama sonucunda elde edilen pırlanta verileri, teknolojinin getirdiği kolaylıkla saniyeler içinde ortaya çıkıyor.

  30 Tedarikçi – 3000 Uye - 5000 Pırlanta

   

  6 ay gibi kısa bir sürede üye sayısını 3000’e çıkaran, aynı oranda tedarikçi sayısını artıran ve buna paralel olarak da sistemdeki kayıtlı pırlanta sayısını yükselten Cevaheer.com sektördeki büyük bir açığı kapatıyor. Sunduğu şeffaf ve güvenli ortamla kuyumcuların ve tedarikçilerin iş süreçlerini kolaylaştıran Cevaheer.com’da 30 tedarikçi, 3.000 üye ve 5.000’den fazla sertifikalı pırlanta yer alıyor.

  Tedarikçilerin yeni müşterilere ulaşmada, mağaza tarafında ise hem piyasa fiyatlarının anlık kontrolünü ve karşılaştırmalarını yapmaya olanak sağlayan Cevaheer.com, komisyonsuz direkt alışveriş imkanı sunuyor.

  Ve Mobil Applikasyon

   

  Türkiye’de pırlanta ticaretinin tüm aktif oyuncularının uzun zamandır beklediği mobil aplikasyonunu da fuar haftası yayınlamaya hazırlanan Cevaheer.com, aynı zamanda fuardaki ziyaretçilerine aplikasyonun tanıtımını da yapacak. Kullanıcı deneyimini  kusursuz kılmak için uzun süredir üzerinde çalışılan Cevaheer Mobil, pırlanta fiyatlarını anlık olarak cebinize taşıyacak. Cevaheer mobil applikasyonu önümüzdeki haftadan itibaren apple store ve Google playdan IOS ve Android telefonlarınıza yükleyebilirsiniz.

   

  Cevaheer.com, işini teknoloji ile birleştirip daha hızlı aksiyon almak ve daha fazla kazanmak isteyen tüm ziyaretçilerini 16-19 Mart tarihleri arasında 6. HALL, I Koridorunda ağırlamaktan büyük mutluluk duyacaktır.

   

   

   

  Fuar Açılış ve Ziyaret Saatleri

   

  16 Mart 2017 11.30-19.00

  17 Mart 2017 09.30-19.00

  18 Mart 2017 09.30-19.00

  19 Mart 2017 09.30-17.00

   

   

  cevaheer.com pırlantanın geleceği…

  kuyumcularaözel, onlinepırlanta, toptanpırlanta, onlinepırlantaborsası

   

   

   

   

  Yorumlar
  • data
   data
  Yorum Alanı
En Son Yayınlar
X Kapat
X Kapat
X Kapat
X Kapat