ga('require', 'ec');
Blog
 • KAPALIÇARŞI USTALARIN İZİNDE SERGİSİ
  Yayınlayan: Cevaheer | 31 Ekim 2017

  Kapalıçarşı'nın köklü kuyumculuk geleneğinin öyküsünü göz alıcı örneklerle anlatan Cevher ve Zanaat: Kapalıçarşı Ustalarının İzinde sergisi, Design Week Turkey kapsamına alındı.

   

  "DESIGN WEEK TURKEY" KAPSAMINDA İZLEYİCİYLE BULUŞACAK

   

  Sergi 8-30 Kasım tarihleri arasında Rezan Has Müzesi'nde ziyarete açık olacak.
  Ekonomi Bakanlığı ve TİM işbirliğinde düzenlenen Design Week Turkey 8-12 Kasım 2017 tarihleri arasında  Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleşiyor. Tasarımın her disiplinini ortak bir platformda buluşturan etkinliğin bu yılki teması: "Tasarımın Potansiyeli".

  Tasarımın farklı disiplinlerinden yepyeni ve ilham verici projeler, sergiler ve atölyelerle  İstanbul'da 5 gün boyunca gerçekleştirilecek olan Design Week Turkey 8 Kasım günü kapılarını açıyor.TÜBİTAK destekli bilimsel bir projenin bulgularından beslenen ve cevherin en yalın halinden mücevherin en göz alıcı haline bürünmesinin yolculuğuna tanıklık edildiği "Cevher ve Zanaat: Kapalıçarşı Ustalarının İzinde"sergisi, Design Week Turkey kapsamında tasarım meraklılarıyla buluşacak.

  Küratörlüğünü Doç. Dr. Yonca Kösebay Erkan ve Yrd. Doç. Dr.  Ayşe Elif Coşkun Orlandi'nin üstlendiği sergi, 30 Kasım Perşembe gününe kadar Rezan Has Müzesi'nde görülebilecek.

   

   

  cevaheer.com pırlantanın geleceği…

  kuyumcularaözel, onlinepırlanta, toptanpırlanta, onlinepırlantaborsası

  Yorumlar
  • data
   data
  Yorum Alanı
En Son Yayınlar
X Kapat
X Kapat
X Kapat
X Kapat