ga('require', 'ec');
Blog
 • Pırlanta Sektöründe Yeni Dönem
  Yayınlayan: Cevaheer | 22 Kasim 2016

  cevaheer.com pırlanta sektöründe yeni bir dönemi başlatıyor.

  Şimdiye kadar alışıla gelmişin dışında bir kullanıcı deneyimi sunan cevaheer.com ile kuyumculuk ve pırlanta sektörünün içinde yer alan tüm tedarikçiler tek bir çatı altında toplanıyor. 3500’den fazla pırlantanın karat, renk, parlaklık, kesim ve simetri gibi detaylı özellikleri ile bir arada sunulduğu bu interaktif platform bireysel kullanıcılar için değil sadece pırlanta sektöründe faaliyet gösteren tüzel kişi ve firmalara hizmet vererek sektörün başatı olmayı hedefliyor.

  Üyelik ön şartı ile yer alabileceğiniz cevaheer.com sayesinde aynı andan hem binlerce pırlanta içinden dilediğinize ulaşmak, fiyat ve pazar araştırması yapmak, sektöre yönelik son ve güncel haberlere erişmek oldukça kolay.

  Bir yandan portföyünü genişletirken diğer yandan sektörün dijital geleceğinde söz sahibi olmak isteyen tüm firmaların aktif olarak yer alabileceği cevaheer.com daha bugünden 500’e yaklaşan üye sayısına ulaşmış durumda. Birlikteliğin ve bir olmanın sektörde yaratacağı avantajı üye olur olmaz yaşamaya başlayan cevaheer.com katılımcıları artık ‘pırlanta’ya birkaç tık ile ulaşabiliyor, eskiden saatler belki de günler süren aramalarını dakikalar içinde gerçekleştirebiliyorlar.

  cevaheer.com ailesinin bir üyesi olarak sektörde, özellikle de sektörün geleceğinde yer almak isteyen tüm firmalarımızı bekliyoruz. Türkiye de pırlanta sektörünün lokomotifi olacak böyle bir oluşumun içinde yer almak için siz de cevaheer.com’da yerinizi şimdiden alın.

  cevaheer.com pırlanta’nın geleceği!

  Yorumlar
  • data
   data
  Yorum Alanı
En Son Yayınlar
X Kapat
X Kapat
X Kapat
X Kapat